0

ادوبی لرن چیست؟

ادوبی لرن یک مرجع آنلاین برای یادگیری نرم افزارهای محبوب شرکت ادوبی (Adobe) است، مرجعی کامل که نیازهای کاربران را به آموزش نرم افزارهای شرکت ادوبی رفع میکند و همچنین مرجع فروش محصولات دیجیتال (Digital Goods) است و شما میتوانید هرچیزی که به صورت دیجیتال میخواهید خرید کنید مثل ابزارهای لازم طراحی گرافیک (فایل های لایه باز، فایل های وکتور، تصاویر استوک، ویدئوهای با کیفیت و …) و را از آن تهیه نمائید.

هدف از پیاده سازی وب سایت ادوبی لرن:

شرکت ادوبی در زمینه تولید و طراحی نرم افزارهای گرافیکی در جهان پیشتاز است و توانایی کار با نرم افزارهای گرافیکی نظیر (فوتوشاپ،  ایندیزاین، ایلستریتور، افتر افکت) و … یک نیاز است. اهمیت و نقش نرم افزارهای شرکت ادوبی در کسب و کار هر روز پر رنگ تر می شود و روز به روز به بخشی حیاتی تر از زندگی مدرن تبدیل میشوند. اهمیت و نقش نرم افزارهای شرکت ادوبی به هیچ وجه قابل نادیده گرفتن نیست، امروزه گرافیک بخش مهمی از زندگی و کسب و کار ما شده و اهمیت آن روز به روز بیشتر میشود.

امروزه با توجه به رشد روز افزون شبکه های اجتماعی و تاًثیر آن بر روی کاهش قدرت تمرکز افراد و همچنین محدودیت زبان نوشتاری، نقش گرافیک حرفه ای بجای متون طولانی روز به روز افزوده می شود و این هنر هر روز وسیعتر و پیچیده تر می شود بطوریکه نیاز کسب و کارها به گرافیک بسیار بیشتر از گذشته است.
در این میان گرافیک دیجیتال اصولاً بدون نرم افزارهای شرکت ادوبی معنایی ندارد، در زمینه ویرایش تصاویر، خلق تصاویر و طراحی های تبلیغاتی اکثر طراحان گرافیک از نرم افزار فتوشاپ استفاده میکنند، امروزه اکثر روزمانه ها و مجلاتی که روزانه مطالعه میکنیم توسط نرم افزار ایندیزاین طراحی و صفحه آرایی میشوند، تیزرهای تبلیغاتی که هر روز بارها در تلویزیون میبینیم، فیلمها و جلوه های ویژه، انیمیشن ها و موشن گرافیک ها همه و همه به نوعی محصول نرم افزارهای شرکت ادوبی هستند.
با توجه به نیاز جامعه و کسب و کارهای مدرن به استفاده از این نرم افزارها و نبود مرجعی کامل برای یادگیری و همچنین دانلود فایل و سورس های آماده جهت تسهیل در کارها ادوبی لرن بوجود آمد.
ادوبی لرن محصول تلاش ده سال تجربه و کار در زمینه گرافیک، صنعت چاپ و تبلیغات و طراحی وب است که امروز تجربیات خود و فایلهای مورد نیاز را در اختیار کاربران عزیز قرار میدهیم به امید آنکه در پیشرفت هنر گرافیک و همچنین پیشرفت کسب و کارهای این سرزمین  نقشی ایفا کرده باشیم.
ادوبی لرن در کنار آموزش های رایگان مرجعی برای دریافت فایلها و سورس های لایه باز و آماده نرم افزارهای ادوبی است که بخشی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد و بخشی نیز قابل خریداری و از طریق فروشگاه وبسایت ادوبی لرن ارائه میشود.

تاریخچه ادوبی لرن

ادوبی لرن در ابتدا در سال 1396 توسط احمد پیروتی (طراح گرافیک و طراح وب) به صورت یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دیجیتال (Digital Goods) راه اندازی شد ولی بنا به نیاز کاربران به آموزش نرم افزارهای شرکت ادوبی تصمیم بر آن شد که ادوبی لرن به مرجعی برای آموزش و در کنار آن فروشگاهی برای فروش محصولات دیجیتال و فایلهای آماده تبدیل شود.

نحوه کارکرد ادوبی لرن

ادوبی لرن با الگو برداری و ترکیب چندین نمونه خارجی راه اندازی شد، اکثر وبسایتهای دیگر یا صرفاً فروشنده ی فایل هستند یا آموزش های ابتدایی ارائه میدهند ولی ادوبی لرن مرجعی کامل است که بر اساس نیاز کاربران راه اندازی شد که هم اکنون به عنوان مرجعی کامل و آرشیوی بزرگ از آموزش و فایل های آماده نرم افزارهای ادوبی در حال فعالیت میباشد.

مزیت های ادوبی لرن

سوالی که اینجا مطرح میگردد این است که چرا کاربران تمایل دارند از ادوبی لرن استفاده نمایند؟

ما سرویس عالی برای کاربران تهیه کرده ایم که مزیت های زیادی به همراه دارد. از جمله:

این پلن ها دسترسی کاربران را با توجه به نوع پلنی که خریداری میکنند به مطالب و فایلها را میدهند که نسبت به خرید تکی دارای مزیت های زیادی از جمله ارزانتر بودن، پشتیبانی بهتر، پیگیری مرتب توسط ادوبی لرن و مطالب اختصاصی هر پلن که کاربران دیگر به آنها دسترسی نداردند.

کاربران در حال حاضر برای تهیه آموزش، ابزار و فایل های مورد نیاز باید وبسایتهای بسیار زیادی را جستجو و هزینه های گزافی را بپردازند، ادوبی لرن این مشکل را حل کرده و به صورت کامل آموزش، فایل، نرم افزار، ابزار و تصاویر استوک را ارائه میدهد و این جامع بودن به نفع کاربران است. کاربران میتوانند تمامی نیازهای خود را به صورت یکجا و با هزینه ی اندک و حتی رایگان در ادوبی لرن رفع نمایند.

چنانچه در رابطه با ادوبی لرن سؤال، پیشنهاد، انتقاد یا شکایتی دارید میتوانید از طریق فرم تماس با ما یا از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

ادوبی لرن با افتخار پاسخگوی شما کاربران عزیز خواهد بود.

آدرس دفتر ادوبی لرن:

استان آذربایجانغربی، شهرستان سردست، بیوران سفلی، جنب مسجد حضرت محمد (ص)

تماس با ما

خریداران محترم توجه داشته باشند کلیه درخواست های پشتیبانی به بخش پشتیبانی منتقل شده و شما می توانید با عضویت در سایت و ورود به بخش مربوطه، درخواست خود را برای واحدهای مختلف ادوبی لرن ارسال کرده و در صورت نیاز به اخذ پشتیبانی در مورد محصولات خریداری شده نیز به طور مستقیم با فروشنده محصولات به برقراری ارتباط بپردازید.

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان ادوبی لرن

با عضویت در خبرنامه ویژه ادوبی لرن از آخرین آموزش ها و تخفیف های سایت باخبر شوید!


0