0

جنی هولما Jenni Holma عکاس مشهور

دسته بندی ها : بلاگ, معرفی هنرمندان 30 دی 1398 farhadpiroti 178 بازدید
جنی هولما (Jenni Holma)

در لغت عکاسی به معنای روش عکاسی و عکسبرداری است و همچنین به شغل عکاس هم گفته می‌شود. هنر عکاسی در اکثر زبان‌های جهان به فتوگرافی شهرت دارد.  فتوگرافی ترکیبی از دو کلمهٔ یونانی فتو به معنای نور و گرافی به معنای ثبت می باشد. عکاسی به معنای ثبت و ایجاد یک عکس است که شامل دو مرحله می باشد مرحله اول شامل گرفتن عکس به وسیله دوربین و مرحله دوم ثبت آن روی نگاتیو و یا ظاهر کردن تصویر و پایدار کردن آن برای همیشه است. در بخش معرفی هنرمندان و در این مقاله معرفی عکاس مشهور جنی هولما (Jenni Holma) می باشد.

معرفی عکاس مشهور جنی هولما (Jenni Holma)

جنی هولما (Jenni Holma)

یک عکاس مشهور در دنیا است که در سال 1987 در هیلسینکی به دنیا آمده و دارای مدرک کارشناسی ارشد از موسسه طراحی و هنرهای زیبا در لاهتی است. او یک عکاس آزاد و هنرمند تصویری است. و در حال حاضر در دانشگاه هنرو طراحی و معماری در آلتو مشغول تحصیل است. و در کشورهای مختلف جایزه عکاسی کسب کرده است.

جنی هولما (Jenni Holma) یک عکاس مشهور در دنیا است که در سال 1987 در هیلسینکی به دنیا آمده و دارای مدرک کارشناسی ارشد از موسسه طراحی و هنرهای زیبا در لاهتی است.

جنی هولما (Jenni Holma) در یک پروژه بلند مدت کار می کند و پروژه های تجاری و هنری انجام می دهد. او درباره مشکلات و ناهنجاری های اجتماعی و قدرت شخصی عکاسی می کند او پرتره های زیادی را در زمینه مختلف و عجیب و غریب پرتره هایی بدون دست و پا و شاعرانه و … را به تصویر می کشد. برای او عکس مانند یک بیانه است که می تواند به وسیله آن مشکلات و هرآنچه را که می خواهد به تصویر بکشد.

جنی هولما (Jenni Holma) عاشق اکتشافات و مسائل چالش برانگیز در اجتماع است و از طریق روشهای مختلف آن ها را به تصویر می کشد. عکس های جنی هولما در فنلاند و کشورهای مختلفی به نمایش گذاشته شده است و از کشورهای مختلف جایزه عکاسی کسب کرده است.

سبک نامرئی

در این روش جنی هلما (Jenni Holma) از تنوع جنسیتی و شیوه های مختلف جنسیتی را عکس گرفته است. در سال 2018 جایزه عکاسی پرتره را دریافت کرده است.

نمونه کارها و آثار عکاسی جنی هلما (Jenni Holma)

عکس های جنی هولما در فنلاند و کشورهای مختلفی به نمایش گذاشته شده است و از کشورهای مختلف جایزه عکاسی کسب کرده است. نمونه کارهای عکاسی جنی هولما Jenni Holma جنی هولما (Jenni Holma) عاشق اکتشافات و مسائل چالش برانگیز در اجتماع است عکس های جنی هولما بسیار خلاقانه هستند تعدادی از نمونه کارهای جنی هولما عکاس خوش سلیقه و هنرمند خلاق: نمونه کارهای عکاسی جنی هولما Jenni Holma در حوزه فشن و مد نمونه کارهای عکاسی جنی هولما Jenni Holma در حوزه فشن و مد نمونه کارهای عکاسی جنی هولما Jenni Holma عکاس مشهور و خلاق نمونه کارهای عکس جنی هولما Jenni Holma نمونه کارهای عکاسی جنی هولما Jenni Holma

معرفی عکاس مشهور جنی هولما (Jenni Holma) که عاشق عکس و عکاسی است

 

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان ادوبی لرن

    با عضویت در خبرنامه ویژه ادوبی لرن از آخرین آموزش ها و تخفیف های سایت باخبر شوید!


    0