0

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب ادوبی لرن برای خرید محصولات موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین خریداران جلب می نماییم:

 1. سوالات پیش از خرید را حتماً در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید.
 2. درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفاً باید توسط سیستم تیکت ادوبی لرن به ثبت برسد.
 3. بررسی دیدگاه های هر محصول، چگونگی پاسخگویی ادوبی لرن به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ ها می تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی ادوبی لرن از محصول باشد. ادوبی لرن در قبال پشتیبانی محصولات مسئولیت دارد.
  • تبصره ۳-۱: ذکر این نکته ضروریست که ادوبی لرن نیز ملزم به پشتیبانی ۲۴ ساعته یا شخصی سازی محصول برای خریداران نیست و صرفاً پشتیبانی شامل مواردی است که محصول به فروش رفته دارای مشکل باشد.
 1. پشتیبانی محصولات خریداری شده صرفاً توسط بخش تیکت ادوبی لرن انجام خواهد شد و ارائه پشتیبانی از راه های دیگر ممکن نیست، در موارد خاص و با توجه به نیاز به پشتیبانی خاص و نیازهای کاربر امکان استفاده از پیام رسان ها و نرم افزارهای کنترل سیستم از راه دور ممکن است، البته این موارد تنها در شرایطی قابل اجرا است که کاربر مسئولیت این مورد را بپذیرد و در صورت بوجود آمدن مشکلاتی دیگر ادوبی لرن مسئولیتی را نمیپذیرد.
 2. پیش از خرید حتماً به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و … دقت فرمایید.
 3. امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژهای انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.
 4. محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تأیید کارشناسان ادوبی لرن و عدم رفع مشکل، از ادوبی لرن حذف خواهد شد.
  • تبصره ۷-۱: بازگشت وجه به حساب کاربران (کاربرانی که صرفاً نسخه معیوب را خریداری کرده و نسخه سالم برای محصول در اختیار ایشان قرار نگرفته است) فقط به صورت شارژ کیف پول انجام شده و کاربر می تواند محصول دیگری را از ادوبی لرن خریداری کند.
 5. هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه و تیکت پشتیبانی بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.
 6. فروش و پخش محصولات، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است و یا حتی مشخص شود کاربر با خرید یک نسخه، روی چندین سایت به استفاده از محصول می پردازد، ادوبی لرن این حق را دارد تا دسترسی شما به نسخه های آتی محصول خریداری شده را متوقف و در صورت تکرار این عمل، حساب کاربری شما را مسدود کند.
 7. ادوبی لرن هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد و تحریم یا عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور برای ادوبی لرن خواهد بود.
 8. با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت ادوبی لرن، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط ادوبی لرن را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
 9. ادوبی لرن در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضاً را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
 10. خدمات ادوبی لرن به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن و … ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای ادوبی لرن که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و ادوبی لرن هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد. ادوبی لرن تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات شما) نخواهد بود.
 11. سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و ادوبی لرن هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.
 12. تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات ادوبی لرن تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه ادوبی لرن و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، ادوبی لرن حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت ادوبی لرن در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا ادوبی لرن مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت ادوبی لرن کنترل نماید.

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان ادوبی لرن

با عضویت در خبرنامه ویژه ادوبی لرن از آخرین آموزش ها و تخفیف های سایت باخبر شوید!


0